Spagyrická sada 7 pleťových krémů (15 ml porcelán) s planetárním diskem

Vydejte se na dobrodružnou cestu plnou vůní, která vás provede úplně novým konceptem péče o pleť.

Skladem
Kód: SAS15PD
Značka: BIORYTMUS s.r.o.
3 688 Kč 3 047,93 Kč bez DPH

Spagyrické pleťové krémy nejsou pouze luxusní péčí o pleť, ale pracují na několika úrovních. Čistě přírodní složení, jemná textura a nádherná vůně přináší zároveň řešení mnoha problémů, ať už se jedná o dehydrataci, předčasné stárnutí pleti, nečistou či aknózní pleť nebo nedostatek vitality. Spagyrické výtažky obsažené v krémech působí na fyzické úrovni jako hloubkové ozdravení pleti a na poli psychickém a energetickém nás propojují s naší nehmotnou podstatou. Prastará alchymistická metoda tak díky modernímu zpracování přináší péči o pleť, která nemá svými účinky obdoby. Čistě přírodní pleťové krémy, které můžeme používat buď v souladu s daným dnem v týdnu nebo s ohledem na specifickou část těla nebo života, kterou potřebujeme energeticky posílit.

Tato praktická sada by měla mít svoje místo předem určené a chráněné. Její energo - informační hodnota na planetárním disku dle posvátné geometrie je zesílená a po celu dobu zachována. Obsah 15 ml x 7 postačí na dobu půl roku. 

Začínáme použitím Cuprum Venus v pátek ráno a večer, v sobotu - Plumbum Saturn, v neděli - Aurum Sol, v pondělí - Argentum Luna, v úterý - Ferrum Mars, ve středu - HG Merkurius, ve čtvrtek - Stannum Jupiter tři týdny. Čtvrtý týden v pátek začneme s očním a pleťovým elixírem Okola ráno a večer každý den celý týden až do pátku, kdy opět pátý týden začneme s Cuprum Venus a dále střídáme. Brzy začneme vnímat týdenní cykly a uvědomovat si nový rozměr. Naše pokožka se začne "radovat" díky bohatému jídelníčku a odmění se nám svojí krásou. Navážeme i hlubší kontakt se sebou a začneme i lépe organizovat naše konání ve světě.

 

 

přírodní konzervační systém (minimální trvanlivost 12 měsíců při pokojové teplotě)

Vegan

Pro všechny typy pleti