Provizní systém

JAK FUNGUJE PARTNERSKÝ PROGRAM:

Pokud zákazník přijde na stránky našeho e-shopu z tvých webových stránek, Facebooku, nebo jiného virtuálního místa a objedná si na našem eshopu, získáváš z nakoupených výrobků provizi ve výši 10 % ze všech zákazníkem uhrazených produktů. Do provize není zahrnuta cena dopravy výrobků od nás k zákazníkovi.

CO UDĚLÁM, ABYCH SE STAL TVÝM PARTNEREM:

Nejprve se zaregistruješ do provizního systému. Po schválení registrace si na své stránky umístíš náš banner, nebo jen odkaz (baner - naše logo je připraveno ke stažení v provizním systému, kam se jako registrovaný partner po přihlášení dostaneš).

Pak bude jen na tobě, jakým způsobem namotivuješ svůj tým, známé a přátele, aby se vydali do našeho obchůdku nakupovat. Tvoje vlastní zkušenosti s našimi výrobky a doporučení pomůže dostat se ke kvalitní kosmetice také druhým.

MÁM PŘEHLED O NÁKUPECH:

V provizním systému se ti ukazuje výši provize a její stav, zda byla již vyplacena, zda jsou nějaké provize čekající na schválení. Stejně tak si zde můžeš  prohlédnout statistiku prokliků zákazníků, kteří si prohlíželi naše stránky www.biorytmus-kosmetika.cz

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole