Napsali o nás

Napsali naši klienti:

Nikdy som si nemyslela, že budem "potrebovať" asi 9 druhov rôzych krémov. Vždy som mala na poličke nanajvýš 2 a odkedy som čítala zloženie bežných prípravkov tak som ani tie radšje nepoužívala a začala si miešať svoje vlastné krémičky.
Stretla som však Edinu a pochopila som nepochopené a vysvetlila mi nevysvetlené. S otvorenými ústami som dlho počúvala procesy, ktorými získava cenné výťažky z rastlín, fascinovala ma jej pozornosť k detailu a pochopeniu fungovania sveta ako celku v ktorom nie je nič izolované, ale všetko so všetkým súvisí.Pochopila som, že "to nie je jedno". Pochopila som, ktorý krém súvisí s ktorou planétou, rastlinou a prečo. Poznanie toho, že stačí 1 kvapka a môžete zmeniť nielen svoj deň, ale aj svoj život mi zmenila poznanie. Vážim si každý 1 krém a jeho zloženie o to viac - pretože presne VIEM, čo v ňom je a na čo to slúži. Ďakujem Edina, že môžem.

mirka

Mirka, Bratislava

 

Díky za krásnou voňavou dózu plnou síly, krásy, vůně a radosti, díky tobě proníkám do tajů květů, bahýnek a olejíčků z pohledu ducha, nejen těla rostliny, které už samo o sobě je krásné. Po obličeji mi pak tančí oživlé víly, rusalky, motýli poletují a čarují v mém biopoli a já si chodím ulicemi Prahy spolu s elementárními silami přírody.

 Bára

Bára, Praha

 

Priznám sa, že som z tých, ktoré keď sa "napatlú" s čímkoľvek, tak s tým nemajú problém. Iné je, keď sa snažíte nájsť aj iný rozmer toho "s čímkoľvek" vo svojom živote. A o tom to je. O tom je aj táto kozmetika, o " tajnom inom", čo sa dotkne tela aj duše. Je to doktor, chemik, biológ, psychológ,.... učiteľ, astrológ i mág. Je to ranná a večerná modlitba. 

Katka F.

Katarína, Bratislava

 

Kým som neobjavila výrobky spagirickej kozmetiky Biorytmus stále som hľadala vhodnú kozmetiku pre moju extrémne citlivú pokožku. Problém mi robili aj drahé značkové krémy. Až používaním kozmetiky Biorytmus sa moja pokožka úplne upokojila. Je hebká, žiarivá, dobre vyživená. Výrobkami společnosti Biorytmus som získala nie len krásnu pleť, ale aj  „niečo viac“ na každý deň celého týždňa. Najväčším dôkazom úžasnosti tejto kozmetiky je telefonát mojej kamarátky po krátkom stretnutí jej  manžela. Pýtala sa ma, akú kozmetiku používam, pretože jej manžel povedal akú mám peknú pleť.

S láskou, klientka Vladimíra

 

Nejsem zrovna z těch, co o sebe příliš pečují. Moc mě to nebaví a vzhledem k mým citlivým očím jsem po spoustě různých přípravků měla problémy s pálením koutků a slzením očí. Už mě nebavilo experimentovat s různými přípravky, až jsem poznala tyto voňavé kelímky. Jedním slovem bych je nazvala božské. Nejenom, že jsou velmi příjemné, krásně voní, člověk po nich není mastný ani se necítí upatlaný, ale pro mě je to především pohlazení po duši. Moje kůže i moje duše jsou na nich, řekla bych závislé. Když jsem líčila svoje zážitky s pleťovými krémy, tak mi brácha řekl, jestli náhodu nedělám dealera, s jakým nadšením jsem o svých pocitech po použití krému mluvila. Můj nejoblíbenější je stále Aurum Sol. Děkuju, že mám tu možnost.

gh21

Gábina, Praha

 

Mí přátele mi jednou věnovali produkt společnosti Biorytmus. Byla jsem mile překvapená a vděčná za to jak léčivé účinky to mělo na mé drobné kosmetické nedostatky. Začala jsem se tedy zajímat i o krémy na obličej, a tu se ke mě dostala ta fantastická myšlenka, že člověk nemá hledět na typ pleti, ale na denní postavení planet a jejích vliv na nás. Pořídila jsem si tedy pár krémů a nakonec i celou týdenní spagyrickou sadu jako i další výrobky - deodorant, Okolu elixír apod. Děkuju za tu možnost a vřelé doporučují tuto spagyrickou biodynamickou kosmetiku všem, kteří hledají přesah. My i každá naše molekula v našem těle jsme součásti celého Universa, a tuto možnost posílit náš vnitřní vesmír a jeho schránku a ochránit ho, bychom měli využít s vděčnosti.

Mia

 Mia, Švédsko

 

 ♥

 

Používala jsem jen přírodní oleje a másla, které jsem si míchala sama, než jsem se setkala s Edi. Začala jsem maskou Verdyl, nedělním, pondělním a úterním krémem. Po masce jsem ten efekt pocítila okamžitě a moje pleť začala hltat výživu. Postupně jsem si začala uvědomovat i kvalitu jednotlivých dnů a témata, která sebou přináší a jak mě můžou podpořit. Teď už je to 8. měsíců kdy používám celou týdenní sadu. Každý den si užívám péči, kterou fyzický krémy pletí dodávají a zároveň si vždy s daným krémem zvědomují informační (planetární) kvalitu dne. Jaká témata se mi v daný den objevují, co prožívám, co se odehrává na pozadí. Víc zaměřují pozornost na vnitřní procesy, víc si je uvědomují. Vím, že mi pleťové krémy pomáhají jak fyzický, cítit se ve své kůži hezký, tak v mé vnitřní práci. Ráda používám bio balzám Zklidnění. Je to zázračný pomocník na začínající opar, aby se nerozvinul, na štípnutí od hmyzu i jen tak na zklidnění mysli, když je třeba. Je opravdu báječný.

IMG-20191030-WA0000

Luci, Jeseniky

 

Pravdupovediac som kozmetike v minulosti nevenovala príliš veľkú pozornosť, aj keď som sa snažila aspoň raz denne poctivo “niečím” nakrémovať, keďže mám citlivú a suchú pokožku. S pribúdajúcim vekom som sa dokonca polepšila na dvakrát denne. Necítila som ale veľký rozdiel medzi jednotlivými prípravkami a bola som dosť v šoku, keď som sa bližšie dozvedela o reálnom zložení rôznych bežných aj značkových krémov... Našťastie som však pred pár rokmi spoznala Edinu a objavila jej prírodné poklady. Som jej vďačná, že našla svoje nádherné poslanie a umožnila nám tak dopriať našej pokožke len to najlepšie a najčistejšie “mazáníčko” :) V dnešnej uponáhľanej a pretechnizovanej dobe je obzvlášť úžasné začínať a končiť deň príjemným a voňavým pohladením prírody, čo vás správne naladí.

Lenka, Madrid 

 

 

Spagyrická kosmetika Biorytmus je naprosto výjimečnáMým osobním favoritem je Revital Bio sérum, které si aplikuji každé ráno a večer a mám dojem, že bez něj nemohu žít:-D. Pravidelně používám tonikum Gold, které je nesmírně příjemné, ale rychle ubývá. Dále, masku Illite, po jejím použití je viditelný výsledek, účinný deodorant Hormon deo, s úžasně jemnou a nevtíravou vůní. Naprostým unikátem je týdenní spagyrický set pleťových krémů. Každý den na nás nejsilněji působí jiná planeta a se zřetelem na ní jednotlivé krémy mají kvalitu určeného dne v týdnu.

Od doby, kdy v pondělí používám unikátní krém Argentum Luna, se na tento den těším.:-D

Všem, kteří chtějí žít harmonický a zdravě, v souladu s přírodou a světem, tuto kosmetiku doporučuji.

Olga Hřeboutová, Praha

 

To, že jsme se můj manžel Vladimír a já seznámili s Edinou a její rodinou, rozhodně nebyla náhoda. Původní záměr byl jiný, hledali jsme místo na přespání v okolí Prahy. Na manžele Tenglerovi jsme dostali typ od příbuzných.  Edina a Pavel nás velice mile přijali ve svém domě. Svého syna Toníčka vychovávají v čarovném prostředí Březovského lesa, do jehož kouzelně tajuplného stínu plynule přechází jejich pozemek.  Tehdy jsme vůbec netušili, jak zásadně toto setkání ovlivní náš život.  Pohostinnost a přátelská atmosféra byly předzvěstí něčeho nového a obohacujícího.  Tehdy jsme se dozvěděli také první informace o esenciálních olejích Young living.

Díky tomu, že Edina po měsících hledání našla esenciální oleje s potenciálem, který splňoval její představy, jsem se začala zabývat aromaterapií. A jsem za to Edině nesmírně vděčná.  Edi již v té době měla jasné vize o výrobě vlastní, zcela přírodní, živé spagyrické biodynamické kosmetiky. A ty vize si plnila mílovými kroky. O několik měsíců později jsme již absolvovali první „ochutnávku“ balzámů Biorytmus. Prostoupily nás nepopsatelný obdiv a nadšení. Nejen z balzámů samotných ale také z toho poznání, že když má člověk vizi, důvěřuje si a jde za ní, pak se mu plní jeho životní sny a nachází své poslání.

Výrobky firmy Biorytmus, s.r.o. se staly součástí života naší rodiny, našich přátel a známých. Kdykoliv se zmíníme o svých zkušenostech se spagyrickou kosmetikou, přijde na řadu dotaz, co že vlastně znamenají ta slovo „spagyrická“ a “biodynamická“. Na tuto otázku šalamounsky odpovídám, že výroba této kosmetiky je velice časově náročná, přímo alchymistická záležitost. A že není nad to, poslechnout si “originál“. Vyprávění Ediny o tom, jak vznikají její balzámy, je opravdu velice poutavé. Vřele vám doporučuji účast na některém z jejích Dnů otevřených dveří.  Panuje na nich nezapomenutelná atmosféra, ze které budete uneseni.

           Díky Edině mám dnes její jedinečné spagyrické balzámy po ruce a mohu tak zažívat mnohdy neopakovatelné pocity. Vůně balzámu Zklidnění mi připomíná tajnou starodávnou zahradu, v níž se zastavil čas a já v ní mohu alespoň na malou chvíli pobývat v přítomném okamžiku.  Mistrné spojení fyzického a duchovního těla rostliny činí balzám naprosto jedinečným.  Podobně vnímám vůni balzámu Ayuda, který doma používáme na masáže.  Edina mne navedla, jak denně pečovat o svou pokožku v souladu s mým vnitřním naladěním a planetárními vlivy. Pravidelně používám bioséra Revital a Cerevital, učím se, jak pocitově vnímat sebe samu ve spojení s používáním pleťových krémů ze spagyrické řady s planetárními kvalitami. Začala jsem s krémy Aurum Sol a Argentum Luna. Který další krém bude mým průvodcem na cestě k sebepoznání, to ponechávám  na své intuici.

Ve výčtu mnou používaných spagyrických výrobků nemůže chybět velice účinný pomocník s intimní hygienou, tuhý deodorant. Oblíbila jsem si ten s vůní Levandule. Je naprosto spolehlivý i v horkém létě.  V mojí kabelce mu dělá společnost balzám na rty Malina. A každému, pro koho jdou detoxikace a čištění pleti důležité, doporučuji vyzkoušet pleťovou masku Illite. Udělat si čas na sebe je velice důležité. Já si tyto chvíle s radostí  užívám. Na různé bolístky vřele doporučuji Nosal CBD Hydrosérum, který má velmi široké uplatnění.  Rovněž pleťové tonikum Colloidal Silver nesmí u nás doma chybět.  Ač je primárně určen na ošetření pleti, pomohl mi vyřešit i problémy v dutině ústní.

   Po několika letech používání mohu s neskrývaným nadšením konstatovat, že Spagyrická biodynamická kosmetika firmy Biorytmus, s.r.o.  je kosmetikou jedinečných kvalit.   Vladimír i já si nesmírně vážíme toho, že nám byla dána příležitost tyto výrobky používat.  A to opravdu nejcennější, co jsme díky návštěvě v rodině Tenglerových získali, je přátelství, které jsme s Edinou a  Pavlem navázali.

       Ze srdce děkujeme,       

Jana a Vladimír

 

Kosmetika Biorytmus mě zaujala ihned, především protože je to úplně jiný koncept, než jsem o kosmetice věděla (pracuji mimo jiné i v této oblasti). Libí se mi metoda výroby, to, že do toho někdo dává část sebe sama a není to jen velkovýroba, kde se cosi zamíchá a je to. Také mě zaujalo napojení na cyklus, tedy že v každém období si tělo (potažmo pleť) žádá něco jiného. Trochu na to jako lidé zapomínáme a měli bychom to více vnímat. Každý produkt člověka něčím osloví, především svou vůní, která je velmi koncentrovaná, ne nějaký vyvanulý čajíček, jak jsme zvyklí z jiné kosmetiky. Člověk se vždycky těší, až se namaže (myslím krémem nebo pomádou). Mám moc ráda tyčinky na rty, krémy, balzámy, Nosál CBD vonící po perníčkách...Ale co je můj nejvíc top produkt, srdeční záležitost, je deodorant Lesní cesta. Konečně jsem po letech hledání našla deodorant, který nemusím během dne přetírat, který ani po smíchání s potem nevytvoří podivnou vůni a který nedělá fleky na oblečení. Je to jako když brouzdáte lesem a přiláká Vás utrhnout si ten svěže zelený konec větvičky smrku, který rozmělníte mezi prsty a přivoníte. Jiný už nechci! Děkuji.

 

  Ilča

 ♥

 

 

Vždycky jsem milovala vůně… Hlavně ty přírodní nebo také, když moje babička něco zaručeně výborného uvařila, případně upekla a provoněla tak celý dům…

Proč v souvislosti s kosmetikou mluvím o jídle? Jednoduše proto, že když mám chuť něco vpravit do své tělesné schránky, prostě sníst, je to známka toho, že se jedná o nejkvalitnější záležitost, jaká může být…

A to výrobky od společnosti Biorytmus jsou ???? Ano, jsou boží ???? Občas jsem od nich dostala nějaký vzorek, který jsem vyzkoušela a přímo žasla. Měla jsem možnost seznámit se s krémem Argentum, který je určen především pro lunární pondělí i Aurum související podle planetárního rytmu se sluneční nedělí.

Spagyrická kosmetika Biorytmus má nejen to nejlepší složení, jaké může kosmetika i další produkty mít, ale je v nich obsažena kosmická energie.

Musím uznat, že po „krémíčcích“ od Biorytmus moje pleť zkrásněla. Ano, získala správnou hydrataci, pružnost, ale hlavně se prosvětlila a cítila jako v bavlnce. Také se mi na ní zahojily „věci“, které na ní normálně nemají být… Zejména u zralé ženy, nikoli puberťačky, která na to má zasloužený nárok.

A představte si, že po dvoutýdenním používání revitalizačního krému Aurum ještě spolu s bylinnou léčbou se mi dokonce uvolnily ucpané dutiny! A to je skutečně co říci, neboť jsem s tímto problémem už téměř byla na pokraji svých sil…

Kosmetika a další výrobky značky Biorytmus jsou díky Edinině péči, hravosti i zkušenosti v oblasti spagyrie, potažmo i chemie a hlavně díky jejímu energetickému působení, skutečně léčivé. Určitě bychom neměli opomenout obrovskou podporu jejího muže, bez níž by se žádný z těchto divů neuskutečnil.

Zázraky od Edi vám vypnou a projasní povadlou a unavenou pleť, zároveň jí dodají potřebné živiny a pomohou eliminovat i třeba nějaký zdravotní problém, s nímž se již nějakou dobu potýkáte. To budete koukat i vonět současně ???? Vřele doporučuji vyzkoušet nejprve základní krémy a pak si třeba pořídit celou řadu…

Závěrem bych se vám ještě ráda k něčemu přiznala: Vůně na přírodní bázi mám vážně velice ráda, ale mám natolik citlivý nos, že odjakživa nemohu používat příliš koncentrované parfémy či jiné přípravky s hodně výrazným aroma. Ale u některých výrobků Spagyrické bio kosmetiky je mnohdy intenzivnější vůně záměrná. Brzy si na ni totiž zvyknete a necháte se konejšit.

Měla jsem možnost srovnání s krémem v bio kvalitě, který ke své velké spokojenosti používám především na oblast očních partií, ale Okola elixír, Aurum či Argentum nemají prostě konkurenci! Jsou naprostými jedničkami ????

 

Gratuluji a přeji vše nejlepší.

 Iva Lhotská

Iva Lhotská

 

Ráda bych zde napsala svou zkušenost se spagyrickou sadou, kterou používám pravidelně a do toho střídám Okolu.

Na kosmetiku nechodím (jsem roč. 1971 a byla jsem za celý život jen 2x).

Na pedikúře v březnu 2020 (před zavřením) mi kosmetička velice vážně sdělila, že jsem celá rozjasněná a prozářená, jako bych chodila často na kosmetiku a že jsem omládla...ona ví, že nikam na kosmetiku nechodím …..cítím se vážně moc fajn a magicky díky kouzelným krémům...i když u mě vede ještě stále Aurum Sol - pořád myslím na to focení, jak jsem byla nalíčená do sluneční nálady ...

Nejvíc jsem si oblíbila právě Aurum sol a pak Cuprum Venus, konzistencí, vůní a zřejmě i tím, co podporují.  Mám ráda i Argentum Luna.  Ostatní jsou příjemné, ale tak jednou za 14 dní se mi stane, že se ráno prostě tím nefavorizovaným nenamažu, („jakoby náhodou“), ale až večer. Pro mě nejméně voňavý je Jupiter, přitom čtvrtky a jejich energii mám moc ráda. I když vlastně včera byl čtvrtek a přišla od Tebe zpráva, že jsem se na video nedostala.:) budu teď tedy víc zkoumat kvality Jupiterské v sobě a pro sebe…

 

Každopádně používám všechny už od cca 20.12.19 dosud a jsem z nich stále víc a víc nadšená,  je zajímavé, že některé mi ubývají víc a některých mám v krabičce dost, i když je používám všechny pravidelně. Třeba Merkur vypadá jak bezedný hrníček… ve středu jsem se narodila!

 

A určitě si je objednám znovu a budu si hrát s tím, co pro mě znamenají planetární významy. Spíš jsem si doteď všímala významu dne v týdnu. Jiné krémy jsem od té doby nepoužila a před tím jsem už delší dobu místo krémů používala spíš oleje za studena - mandlový, meruňkový, makový…

 

Iva Pavlíková

My o sobě

1. Všechny naše přípravky vyrábíme v čistém prostředí s plnou odpovědností.

2. Naše výrobky neobsahují žádné parabeny, silikony a syntetické látky a nejsou testovány na zvířatech.

3. Nasloucháme vašim potřebám a vyhrazujeme si čas na vaše otázky k našim produktům.

4. Účinky výrobků pečlivě sledujeme na našich dlouholetých klientech 

5. Garance maximální spokojenosti našich zákazníků je naše priorita.

6. Z každého přípravku věnujeme pět korun neziskové společnosti na chov koní.

7. Ve vytváření zisku se řídíme etickými a morálními hodnotami, jako je spravedlnost, fair trade, spolupráce a hledáme vzájemné prospěchy. Máme vizi spravedlivější a humánnější ekonomiky, která respektuje lidskou důstojnost, ekonomiky ve službách člověka, protože pravé bohatství, je to, které roste, když je sdíleno.

8. Nově jsme v únoru založili FB skupinu ETIKA O KOSMU a plánujeme živá setkání pro individuální poradenství.

9. Jsme otevření i jiným způsobům výměny hodnoty naších výrobků

 

 

 

O mně:

Narodila jsem se v Sarajevu v roce 1970. Už v pěti letech jsem našla zalíbení ve svých „prvních kosmetických službách“ (masáže a líčení). Objekty mé péče tehdy nebyly panenky, ale mé tety a sestřenice. Vzorem mi byla babička bylinářka, která mě zasvěcovala do tajemství rostlin. Přestože jsem vyrůstala v láskyplném rodinném prostředí, tehdejší ateistické přesvědčení rodičů neposkytovalo dostatečný základ pro mé hlubší pochopení souvislostí života a pro dosažení pocitu celistvosti, proto jsem odpovědi na své otázky začala hledat v přírodě. 

V období dospívání jsem si plně uvědomila a postupně rozvíjela svou skutečnou zálibu - zkrášlovat a uklidňovat dotekem, projevující se skrze kontaktní a bezkontaktní masáž. Tuto schopnost jsem dále rozvíjela studiem literatury a následným praktikováním. Na střední zdravotní škole (obor farmacie a kosmetika) jsem jevila zájem spíše o praktické dovednosti v kosmetickém salonu a lékárně.

Po úspěšném ukončení střední školy u mě převládla touha uchopit logické myšlení skrze měřitelné a hmatatelné. To bylo důvodem začátku studia na přírodo-matematické univerzitě v Sarajevu, obor chemie. Když v roce 1992 vypukla v Sarajevu válka, byla jsem ve třetím ročníku studia. Na žádost rodičů a na pozvání českých přátel jsme v dubnu 1992 s bratrem opustili domovinu a odešli do Prahy. V září 1992 jsem byla přijata na VŠCHT v Praze a v roce 1997 jsem promovala. 

Během let své kosmetické praxe jsem postupně rozvinula bezkontaktní masáž a techniku rytmické kosmetiky, které se staly základem mého kosmetického ošetření. S narozením syna přišel do mého života nový vítr. V průběhu prvních dvou let mateřství jsem většinu volného času trávila v lese, kde jsem nacházela inspiraci pro svou novou práci: míchání a vývoj vlastních emulzí. Současně jsem se intenzivně zabývala studiem spagyrie /alchymistická technika oddělování a znovu-spojování čistých rostlinných částí, čímž se dosáhne maximálního účinku při využití rostliny/ od těch nejlepších učitelů. Své klientky jsem začala ošetřovat kosmetickými přípravky, které jsem jim míchala přímo na míru. Trvalo další dva roky, než se mi podařilo zkompletovat všechny ingredience z různých koutů světa a pořídit speciální aparatury (váhy, pH-metr, laboratorní nádobí, včetně přípravy geomantické laboratoře a výroby alchymistické pece). Do dnes stále studuji a  praktyzuji alchymii rostlin, pozvolna i minerálů  a kovů, vedu též menší skupiny alchymistů a samozřejmě vyrábím oficiální preparáty a připravuji další speciality, které podporuji život.

Výrobky Spagyrické biodynamické kosmetiky společnosti Biorytmus i specifická metoda ošetření pleti Rytmická kosmetika jsou plodem mého celoživotního úsilí a tvořila jsem je celým svým srdcem. Sdílejte, prosím, své zkušenosti a dojmy z naší kosmetiky i ty, které získáte v rámci kosmetického ošetření metodou Rytmické kosmetiky. Vaše podněty jsou pro mne cenným zdrojem informací a inspirací pro další práci.

Od dubna 2019 se věnuji více spagyrickým procesům, které jsou součásti mého duševního postupu, více se zabývám pěstováním vlastních rostlin a více sdílím alchymické procesy v rostlinách a člověku v menších skupinách na sítích a též osobně.

 S úctou,

 Edina

Edi

 

Naše logo:

Spirála loga společnosti BIORYTMUS symbolizuje lidský vývoj, který probíhá v pravidelných cyklech a v závislosti na prostředí, ve kterém žijeme. Vždy, když odvedeme určité úsilí na své cestě, přichází čas „odměn“, klidu a uvolnění. Vše je uzavřeno v nedokončeném kruhu, který představuje přítomnost a současně nikdy nekončící vývoj.

 

Záznamy nebyly nalezeny...