CO JE SPAGYRICKÁ BIODYNAMICKÁ KOSMETIKA

SPAGYRICKÁ BIODYNAMICKÁ KOSMETIKA

SPOJENÍ DÁVNÉHO UMĚNÍ ALCHYMIE A NEJNOVĚJŠÍCH POZNATKŮ VĚDY

Základem spagyrické kosmetiky je spagyrická esence rostliny, jež vzniká oddělením tří alchymistických rostlinných principů

SOLI (minerální složka oddělená ohněm)

SÍRY (prchavé látky oddělené destilací - éterické oleje)

RTUTI (kvašením a destilací získané alkoholové sloučeniny)

Fyzicky jde o oddělení minerální složky rostliny ohněm (sůl), oddělením prchavých látek - éterických olejů destilací rostliny (síra) a kvašením a opakovanou destilací se získá rostlinný alkohol (rtuť).

Alchymistickým prvkům soli, síry a rtuti můžeme rozumět jako esenci země (fyzického těla), esenci ohně (duše) a vody (ducha). Po oddělení těchto prvků, následuje jejich spojení do roztoku, jež je vystaven působení Slunce a Měsíce ve speciální nádobě a při určité teplotě po dobu šesti týdnů až jednoho roku.

Díky tomuto působení spagyrická esence obsahuje životní energii známou také jako prána nebo čchi.

Všechny složky spagyrické bio kosmetiky jsou z ekologického a biodynamického zemědělství. Mírně zásaditá voda z islandských ledovců v kombinaci s koloidními roztoky zlata a stříbra je ve všech přípravcích dynamizovaná. Výroba spagyrické bio kosmetiky probíhá pouze ručně bez použití strojů, v závislosti na postavení planet v jednotlivých dnech v týdnu.

Energo - informační hodnota  spagyrických biodynamizačních přípravků ze Spagyrické sady 7 v porcelánových a skleněných dózách uložených na  planetárním disku dle posvátné geometrie na planetárních pečetích Dr. Rudolfa Steinera, má po 21 hodinách zesílení o 78 %